Obowiązki: • weryfikacja znakowania produktów spożywczych, • przygotowywanie opisów na etykiety zgodnie z przepisami prawa żywnościowego, • nadzór nad znakowaniem w obszarze produkcyjnym, • ścisła współpraca z Pełnomocnikiem ds. systemów jakości oraz Głównym technologiem żywności, • śledzenie zmian w przepisach prawa żywnościowego. Wymagania: • znajomość wymogów prawnych dotyczących środków spożywczych, • wykształcenie wyższe w kierunku technologii żywności, • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, • umiejętność wykorzystywania przepisów w praktyce, • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1, • odpowiedzialność, skrupulatność, • samodzielność w działaniu. Nasz Klient oferuje: • stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, • atrakcyjne wynagrodzenie, • system kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe, • możliwość podnoszenia kwalifikacji, • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, • wysoki standard pracy, • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowej 25 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia. Wpis KRAZ: 8162