Operator Maszyn CNC

2024-04-04 ID OFERTY: 945751

O pracodawcy:

 Naszym klientem jest zakład zajmujący się wytwarzaniem specjalistycznych urządzeń do separacji odśrodkowej. Wirówki separacyjne i wirówki dekantacyjne (dekantery) są wykorzystywane między innymi w przemyśle morskim, stalowym, maszynowym, spożywczym, energetyce, oczyszczaniu wody i ścieków.

Obowiązki:

  • przygotowanie maszyn do pracy,

  • obsługa maszyn CNC,

  • zapewnienie ciągłości produkcji,

  • dbałość o miejsce pracy,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora Maszyn CNC,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn typu HAAS, DMG, Gurutzpe, Okuma oraz znajomość sterowania Sinumerik i Fanuc,

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmą,

  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny (Lux Med),

  • kartę MultiSport,

  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej,

  • premię roczną,

  • atrakcyjne szkolenia,

  • ZFŚS - wczasy pod gruszą, premie,

  • pakiet relokacyjny.