Mechanik

2023-03-24 ID OFERTY: 838322

Dla jednego z naszych Klientów, prowadzę proces rekrutacji na stanowisko
mechanika w dziale UR
Miejsce: Bielsko Biała

Obowiązki:
dokonywanie napraw mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
konserwacja, regulacja, modernizacja oraz wykonywanie planowych przeglądów,
regeneracja części,
ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych.

Wymagania:
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub ślusarza Utrzymania Ruchu,
doświadczenie w zakresie podstawowych napraw i regulacji maszyn,
zainteresowania oraz zdolności mechaniczne,
dobra znajomość rysunku technicznego,
umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność do pracy w systemie 4-zmianowym.

Nasz Klient oferuje:
umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
darmową, prywatną opiekę medyczną,
ubezpieczenie grupowe,
darmowe, dodatkowe ubezpieczenie NNW,
dofinansowanie karty Multisport,
paczki świąteczne dla dzieci pracowników,
bezpieczne i etyczne środowisko pracy,
pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku,
wewnętrzny parking dla pracowników, parking dla rowerów oraz motocykli.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowej 25 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia. Wpis KRAZ: 8162