Opinie o pracodawcach / oceny firm

Znajdź opinię o pracodawcy / firmie lub oceń pracodawcę

Dla Waszej wygody i bezpieczeństwa, wspólnie z Wami tworzymy pierwszą w Polsce bazę opinii o pracodawcach w formie ocen.

Wpisz w wyszukiwarkę nazwę pracodawcy i zobacz opinie pracowników w formie ocen punktowych w skali od 1 do 5. Jeżeli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem – oceń firmę. Wystawianie ocen jest anonimowe. Każda osoba może jeden raz ocenić wybranego pracodawcę.

Pamiętaj jednak, że opinię o działaniach pracodawcy należy traktować z dystansem, ponieważ zdarza się, że opinie wystawiają również ludzie skonfliktowani z kierownictwem czy pracodawcą i nie zawsze jest ona do końca obiektywna a jak wiemy, pracownicy zadowoleni z obecnej czy byłej pracy, rzadko zadają sobie trud, żeby poświęcać swój czas na pisanie w internecie pochwał dla swojego obecnego lub byłego pracodawcy :)

Ważna informacja dotycząca prezentowanych ocen:

Zapoznaj się z aktualnymi informacjami od osób obecnie uczestniczących w rynku pracy na temat ich subiektywnych ocen firm. Jeżeli chcesz, możesz omawiane oceny potraktować jako źródło dodatkowych informacji, pamiętając jednak, że prezentowane oceny firm mogą dalece odbiegać od stanu faktycznego i nie należy ich traktować zbyt dosłownie. Jednocześnie informujemy, że serwis FACHPRACA.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści (content), informacje i oceny zamieszczane przez użytkowników serwisu.