Mechanik Utrzymania Ruchu

2023-02-10 ID OFERTY: 829446

Mechanik UR - Bielsko Biała

Obowiązki:

  • dokonywanie napraw mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • konserwacja, regulacja, modernizacja oraz wykonywanie planowych przeglądów,

  • regeneracja części,

  • ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub ślusarza Utrzymania Ruchu,

  • doświadczenie w zakresie podstawowych napraw i regulacji maszyn,

  • zainteresowania oraz zdolności mechaniczne,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-zmianowym.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • darmową, prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników,

  • bezpieczne i etyczne środowisko pracy,

  • pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku,

  • wewnętrzny parking dla pracowników, parking dla rowerów oraz motocykli.