Technik utrzymania ruchu * UMOWA O PRACĘ* Posiłki pracownicze

2024-04-10 ID OFERTY: 946912

Jesteśmy B8 Recruitment - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży poszukujemy osób na stanowisko: Technika utrzymania ruchu

Profil firmy: Produkcja żywności, catering, dieta pudełkowa

Lokalizacja: Szymanów, 05-532 Baniocha

Zakres obowiązków

  • Prewencyjne przeglądy maszyn i urządzeń,

  • usuwanie awarii i usterek maszyn,

  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu części zamiennych,

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,

  • dokumentowanie swojej pracy w systemie komputerowym

Wymagania

  • wiedzy z obszaru pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną: schematy pneumatyczne, rysunki techniczne,

  • doświadczenia na takim, lub podobnym stanowisku,

  • uprawnienia SEP,

  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 6900 zł brutto (okres próbny - 3 miesiące, później 7200-7800 zł/brutto miesięcznie,

  • umowa o pracę,

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,

  • praca w systemie 2-zmianowym (7:00 - 19:00 oraz 19:00 - 7:00) lub 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),

  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy,

  • posiłki pracownicze,

  • odzież dostosowana do warunków pracy,

  • możliwość skorzystania ze zorganizowanego transportu do pracy i z pracy (Warszawa (Metro Ursynów 01) - Piaseczno-Szymanów).

Zapraszamy również osoby zza granicy!!!

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " TUR" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915