Specjalista w dziale HR (administracja personalna i rekrutacja)

2024-04-10 ID OFERTY: 946910

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją pracy ArtTime. Świadczymy usługi outsourcingu i pracy tymczasowej na terenie Polski.

Stale się rozwijamy i działamy z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku pracy, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

Administracja personalna:

Zarządzanie dokumentacją pracowniczą, w tym podpisywanie umów, aneksów oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem.

• Obsługa procesów związanych z urlopami, zwolnieniami oraz innymi aspektami zatrudnienia.

• Monitorowanie i aktualizacja danych personalnych pracowników w systemie HR.

• Wspieranie pracowników w kwestiach administracyjnych związanych z ich zatrudnieniem/zwolnieniem.

Rekrutacja:

Realizacja procesów rekrutacyjnych na wszystkich szczeblach organizacyjnych.

• Tworzenie profili stanowisk, publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.

• Wspieranie nowo zatrudnionych pracowników w procesie adaptacji oraz integracji z zespołem.

Wymagania stanowiska

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia lub pokrewne).

• Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

• Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne.

• Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy.

• Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań.

• Znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz systemów wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi będzie dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś osobą, która chce rozwijać się w obszarze HR, posiadasz doświadczenie w administracji personalnej i rekrutacji oraz chcesz pracować w dynamicznym środowisku, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie.

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do realizacji codziennych zadań

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • Pakiet benefitów i atrakcyjny system motywacyjny

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole i współpracę między działami

  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur