Technik ds. Serwisu

2024-03-12 ID OFERTY: 940929

AHS Polska Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i maszyn do transportu bliskiego. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań, które zmniejszają pracę ręczną, optymalizują procesy oraz często automatyzują produkcję. Naszym celem jest zwiększenie efektywności pracy, obniżenie kosztów oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracowników.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do Działu Technicznego, które są gotowe na wyzwania i rozwój zawodowy. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu pełnego możliwości i nowych doświadczeń, to zapraszamy Cię do aplikowania!

TO BĘDZIE PRACA TWOICH MARZEŃ, JEŚLI:

  • Podoba Ci się perspektywa częstych delegacji, zarówno tych bliskich, jak i dalekich. Wyjazdy służbowe stanowią dla Ciebie inspirujące wyzwania, a nie uciążliwe obowiązki.

  • Chciałbyś pracować w młodym zespole chłopaków z głową na karku i ciętym żartem. Wyobrażasz sobie pracę w środowisku, gdzie kreatywność i profesjonalizm idą w parze, a praca zespołowa to norma, nie wyjątek.

  • Praca z mechaniką oraz elektryką to coś, co mógłbyś robić cały dzień. Fascynuje Cię świat techniki, a naprawa i serwisowanie sprzętu to nie tylko obowiązek, ale również pasja.

  • Chcesz rozwijać się w obszarze lepszego rozumienia biznesu oraz mieć wpływ na współpracę z klientem. Widzisz w pracy technika serwisu nie tylko możliwość naprawy sprzętu, ale także budowania trwałych relacji z klientami i angażowanie się w procesy biznesowe.

TA PRACA BĘDZIE TWOIM KOSZMAREM JEŚLI:

  • Lubisz rozwiązywać proste problemy, na które są łatwe odpowiedzi.

  • Nie przepadasz za wyzwaniami i preferujesz rutynę ponad innowacje.

  • Praca to dla Ciebie obowiązek do odbębnienia, a nie pasja do której chcesz się zaangażować.

  • Nie jesteś zainteresowany rozwijaniem się zawodowo i poszerzaniem swoich umiejętności.

  • Każdy wyjazd służbowy jest dla Ciebie karą, a nie możliwością poznania nowych miejsc i zdobywania doświadczeń.

  • Nie jesteś otwarty na podróże służbowe i preferujesz rutynę w miejscu pracy.

  • Nie czujesz odpowiedzialności za swój rozwój i raczej uważasz, że nic nie musisz z siebie dać, aby zdobyć coś wartościowego.

  • Nie jesteś gotowy na inwestowanie czasu i wysiłku w samorozwój oraz nie widzisz potrzeby udoskonalania swoich umiejętności.

TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU TECHNIKA SERWISU:

  • Montaż urządzeń obsługujących procesy przemysłowe i logistyczne

  • Wyjazdy służbowe w ramach realizacji serwisu i montażu na terenie całej Polski

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych oraz napraw urządzeń

  • Szkolenie pracowników produkcji po montażu

  • Budowanie dobrych relacji z klientami

  • Uczestniczenie w procesie tworzenia ulepszeń i indywidualizacji naszych rozwiązań

  • Opieka nad urządzeniami w naszym salonie pokazowymWsparcie w procesach inwentaryzacji

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę jednozmianową

  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Systemy premii doceniające Twoje zaangażowanie i sumienność

  • Budowanie ścieżki kariery dopasowane do Twoich predyspozycji

  • Możliwość uczestniczenia w projektach na terenie całej Polski

  • Pakiet szkoleń produktowych

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zarówno kompetencji twardych jak i miękkich

NASZE WYMAGANIA:

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka motywacja do pracy oraz zdobywania nowych umiejętności

  • zaangażowanie, terminowość, rzetelność i sumienność

MILE WIDZIANE:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • doświadczenie w wykonywaniu prac technicznych lub wykształcenie w tym kierunku

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • uprawnienia obsługi lub konserwacji UDT

Brzmi interesująco? Nie czekaj i prześlij nam swoje CV!

Nie jesteś pewien czy spełniasz wszystkie kryteria? Nie rezygnuj - spróbuj swoich sił, a my pokażemy ci możliwe ścieżki rozwoju w naszej organizacji

Nie mamy pewności, czy będziemy w stanie skontaktować się telefonicznie ze wszystkimi kandydatami, dlatego możesz spodziewać się również kontaktu mailowego z Naszej strony!