Projektant ds. Elektryki

2024-03-12 ID OFERTY: 940938

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie predykcyjnego i prewencyjnego Utrzymania Ruchu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Projektant ds. elektryki

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie planów konserwacji i modernizacji maszyn i urządzeń w celu zwiększenia ich niezawodności

  • Przygotowywanie planów przeglądów technicznych maszyn

  • Pomoc w usuwaniu awarii poprzez analizę przyczyn oraz skutków, proponowanie usprawnień w celu całkowitej eliminacji problemów,

  • Rozwój rozwiązań i technologii z zakresu konserwacji predykcyjnej z uwzględnieniem najwyższych standardów technicznych.

  • Wdrażanie systemów zarządzania niezawodnością, w celu zapewnienia skutecznego monitorowania stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Współpraca z dostawcami i producentami maszyn w celu zdobywania najlepszych praktyk i rozwiązań technicznych

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne, jak Elektryka/Energetyka, Automatyka,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Bardzo dobra obsługa komputera w tym MS Excel

  • Znajomość programu AutoCAD

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Dobra organizacja pracy własnej

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności ;

  • Praca w systemie jednozmianowym od pon-pt ;

  • Pracę w międzynarodowym zespole ;

  • Możliwość ciągłego rozwoju i poznawania nowych technologii z zakresu predykcyjnego utrzymania ruchu.

Administratorem danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000719297, NIP: 679*****45, REGON: 369508505 (zwanym dalej Administratorem) kandydatów na pracowników i współpracowników, zwanych dalej Kandydatami.

Pełna treść klauzuli informacyjnej administratora danych osobowych znajduje się na stronie internetowej firmy HR Wise Sp. z o.o. w zakładce klauzula ( znajdująca się na dole głównej strony ) www.hrwise.pl/klauzula-informacyjna/

Jeśli chciałby/chciałaby Pan/Pani wziąć udział w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR Wise Sp. z o.o. dla Klientów HR Wise Sp. z o. o.  w przyszłości, proszę o dopisanie do CV poniższej klauzuli :

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności."