Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

2024-04-19 ID OFERTY: 949448

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem zakupów materiałów potrzebnych do produkcji

  • Optymalizacja łańcucha dostaw w celu zapewnienia terminowej i efektywnej produkcji

  • Negocjowanie warunków umów z dostawcami oraz monitorowanie ich wykonania

  • Poszukiwanie i selekcja nowych dostawców oraz ocena ich wiarygodności i jakości dostarczanych produktów/usług

  • Planowanie i organizacja transportu oraz magazynowania gotowych produktów

  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości dostawczych i usprawnień logistycznych
    Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności procesów

Wymagania stanowiska

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz procesów zakupowych

  • Umiejętność negocjacji i nawiązywania relacji biznesowych

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki, zarządzania lub pokrewnych

  • Znajomość programów do zarządzania łańcuchem dostaw

  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Duża dynamika działania

  • Pracę w rozwijającej się  firmie o zasięgu transgranicznym

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole w przyjaznej i rodzinnej