Sekretarka /Asystentka Prezesa Zarządu

2024-04-19 ID OFERTY: 949303

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Sekretarka /Asystentka Prezesa Zarządu​ do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy Sekretariatu Zarządu Szpitala i kompleksowa jego obsługa,

  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • kontrola obiegu faktur i umów,

  • redagowanie pism, przygotowywanie wniosków urzędowych i umów,

  • rozpatrywanie skarg i reklamacji,

  • kontakty z urzędami oraz instytucjami współpracującymi,

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami/jednostkami w firmie,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • przyjmowanie gości oraz obsługa i organizacja spotkań, posiedzeń, szkoleń,

  • prowadzenie spraw administracyjno – organizacyjnych (m.in. zaopatrzenie w materiały biurowe, eksploatacyjne, spożywcze)

  • współpraca z Prezesem Zarządu,

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • umiejętność szybkiego i precyzyjnego wprowadzania tekstu ( duże ilości dokumentów),

  • umiejętność sprawnego redagowania pism - w tym pism urzędowych,

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (min. B1)

  • prezencja i wysoka kultura osobista,

  • umiejętność działania pod presją czasu,

  • dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań,

  • zdolność szybkiego uczenia się.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B (jeżeli nie posiadasz, wesprzemy Cię w ich zdobyciu).

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia rozwojowe,

  • nowoczesne standardy pracy,

  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.