MONTER PALET

2024-04-19 ID OFERTY: 949306

Firma Inter Agra jest obecna na polskim rynku od 2002 roku. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na produkcji skrzyniopalet do przechowywania warzyw dla naszych klientów z całej Europy.
Serdecznie zapraszamy osoby bez doświadczenia, do przyuczenia, które chciałyby związać przyszłość zawodową z naszą firmą.
Twój zakres obowiązków:

  • obsługa narzędzi montażowych - gwoździarek pneumatycznych

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (po przeszkoleniu)

  • zbijanie skrzyniopalet

  • kontrola jakości produktu

  • przygotowanie elementów drewnianych do montażu

  • prace porządkowe na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatki

  • bogaty system premiowy:
    - premie uznaniowe
    - premie zadaniowe
    - premie frekwencyjne

  • pewne i terminowe wynagrodzenie

  • zatrudnienie na okres próbny, umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14, 14-22

  • możliwość nadgodzin dla chętnych

  • możliwość wyjazdów w delegację

  • praca w zgranym zespole

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • premie świąteczne

  • bonus za polecenie pracownika do pracy

Nasze wymagania

  • chęci i zapał do pracy

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • sprawność fizyczna

  • dokładność i rzetelność

  • doświadczenie w pracy na produkcji

Osoby zainteresowany prosimy o przysłanie CV.

Rodo:

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest INTER AGRA SP. K. z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-680) przy ul. Zagórska 83.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust.1 lit. c), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust.1 lit. a), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę.

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 3 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom niż upoważnionym na mocy przepisów prawa oraz nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

  • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem, wniesienie skargi do organu nadzorczego

  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 1 Kodeksu Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym, a podanie innych danych jest dobrowolne.

  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.