Przedstawiciel techniczno-handlowy (materiały ogniotrwałe)

2024-04-16 ID OFERTY: 948713

Opis stanowiska

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi klienta przy współpracy z bezpośrednim przełożonym

  • Dbanie o właściwą realizację procesu sprzedażowego i po-sprzedażowego tj. nadzorowanie realizacji zamówień oraz wysyłek, kontrola stanów magazynowych oraz udzielanie informacji

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowości zamówień oraz reklamacji

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o ich satysfakcję

  • Częste wyjazdy służbowe (delegacje) - spotkania z klientami

  • Obsługa leadów i obsługa posprzedażowa

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Współpraca i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Analiza rynku i reagowanie na potrzeby klientów

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami

  • Realizacja zamierzonych celów sprzedażowych

  • Raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania stanowiska

  • 3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży przemysłowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język angielski na poziomie B2

  • Wykształcenie techniczne - tytuł inżyniera lub magistra

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Obsługa MS Office

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub zlecenie na okres próbny 3 miesięcy

  • Współdzielone samochody służbowe na wypadek konieczności wyjechania np. do klienta

  • Dofinansowanie 100 zł do sportu na podstawie paragonu/FV/karnetu imiennego

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników

  • Bony urodzinowe

  • Budżet na szkolenia

  • Pomoc w podnoszeniu poziomu j. angielskiego

  • Szkolenie produktowe