Przedstawiciel techniczno-handlowy (materiały ogniotrwałe)

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Dbanie o właściwą realizację procesu sprzedażowego i po-sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o ich satysfakcję
  • Częste wyjazdy służbowe (delegacje)
  • Obsługa leadów i obsługa posprzedażowa
  • Współpraca i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Analiza rynku i reagowanie na potrzeby klientów
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami
  • Raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania stanowiska

  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży przemysłowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski na poziomie B2
  • Wykształcenie techniczne - tytuł inżyniera lub magistra
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Obsługa MS Office

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub zlecenie na okres próbny 3 miesięcy
  • Współdzielone samochody służbowe na wypadek konieczności wyjechania np. do klienta
  • Dofinansowanie 100 zł do sportu na podstawie paragonu/FV/karnetu imiennego
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • Bony urodzinowe
  • Budżet na szkolenia
  • Pomoc w podnoszeniu poziomu j. angielskiego
  • Szkolenie produktowe

Prosimy o wyrażenie zgód