Pracownik magazynu/mroźni (OMS/04/24)

2024-04-17 ID OFERTY: 948893

 Pracownik magazynu/mroźni

Miejsce pracy: Opole

Stawka: 4960 brutto

Typ umowy: umowa zlecenie

Kluczowe kwalifikacje:  gotowość do pracy w mroźni / gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie przestrzeń magazynowej mroźni i dbanie o jej porządek.

  • Wydawanie i przyjmowanie towaru.

  • Kompletacja lodów pod zamówienia klientów.

Wymagania:

  • Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku.

  • Wykształcenie podstawowe lub średnie.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęci ich zrobienia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Co oferujemy:

  • Pracę od zaraz.

  • Zniżkę pracowniczą na lody i ciasta.

  • Łatwy dojazd komunikacją miejską (nr 10 i 21) przystanek Budowlanych - Kępska.

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia.

  • Opieka koordynatora.

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny - +48 604 223 348

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.