Specjalista ds. Spawalnictwa

2024-04-17 ID OFERTY: 948909

Dla naszego Klienta - lidera na rynku, specjalizującego się w modernizacjach i naprawach taboru szynowego poszukujemy Specjalisty ds. Spawalnictwa.

Jeśli szukasz stabilnego pracodawcy i jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe - zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
- rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, oraz system premiowy
- atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów)
- pracę od pon. do pt. (7-15)
- pracę w zgranym zespole

Zadania:
- opiniowanie umów dotyczących zdolności wytwórczych zakładów do spawania i metod pokrewnych po konsultacji z Głównym Spawalnikiem
- opiniowanie projektów pod względem zgodności z obowiązującymi lub wymaganymi przez zleceniodawcę przepisami i normami
- analizowanie możliwości wykonywania prac spawalniczych w powiązaniu z organizacja produkcji
- nadzorowanie procesów technologicznych, prac produkcyjnych , modernizacyjnych i naprawczych w zakresie technologii spawania i metod pokrewnych
- wdrażanie nowych technologii spawalniczych
- prowadzenie i aktualizowanie rejestru spawaczy posiadających uprawnienia do spawania
- orzekanie na podstawie wyników badań złączy próbnych , wykonywanych przez spawaczy , o przedłużeniu posiadanych uprawnień
- planowanie szkoleń dla spawaczy
- bieżąca i systematyczna kontrola stosowania wymagań Systemu Zarzadzania Jakością opartego o wymagania norm i przepisów w podległym obszarze
- udział w Zespole audytowym w ramach kwalifikowania dostawców i poddostawców usług wyrobów spawanych
- kontrola i badanie przed spawaniem materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania , przygotowania złączy, dopasowanie , zamocowanie oraz szczepienie
- kontrola warunków prac spawalniczych
- kontrolowanie parametrów spawania w trakcie wykonywania złącz .

Oczekujemy:
- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży kolejowej jako nadzór spawalniczy
-dyplom międzynarodowego inżyniera spawalnika –IWE lub Technologa Spawalnictwa IWT/EWT
- wykształcenie wyższe techniczne -  kierunek mechanika, budowa maszyn, inżynieria materiałowa, materiałoznawstwo, spawalnictwo lub pokrewne
- certyfikat badań wizualnych VT2
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej
- umiejętność posługiwania się AutoCAD, programami graficznymi i pakietem MS Office
-znajomość systemów zarządzania jakością wg norm spawalniczych

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny: https://servicetechnical.traffit.com/public/an/d791c351fa4694bd375eb26a849283612f35684a , bądź kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915