Mechanik Napędy Elektryczne

2024-02-16 ID OFERTY: 936175

Wymagane wykształcenie: wyższe

Twój zakres obowiązków:

  • Architektura rozległych układów napędowych

  • Uruchamianie układów napędowych.

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

  • Nadzorowanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej i procesowej

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Automatyka, Automatyka Napędów, Robotyka, Mechatronika lub Elektrotechnika

  • Praktyczna umiejętność uruchomienia układów napędowych

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektryki

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych P&ID

  • Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus)

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność - częste wyjazdy zagraniczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w uruchamianiu układów napędowych

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość produktów z zakresu techniki napędowej

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Możliwość hybrydowego systemu pracy (dom/biuro) - zapewniamy sprzęt do pracy zdalnej (laptop, monitor, krzesło biurowe)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pełne ubezpieczenie wyjazdów służbowych (ubezpieczenie w podróży, zdrowotne, wymagane szczepienia)

  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych