Specjalista ds. Administracji

2024-02-16 ID OFERTY: 936130

Dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:
Lokalizacja: Jarosław

Opis stanowiska:
● Obsługa sekretariatu – zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną
(służbowa poczta, wysyłki, współpraca z kurierami).
● Organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych, w tym gości firmy.
● Organizowanie zleconych przez kierownictwo firmy spotkań i wizyt zewnętrznych.
● Wsparcie obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy oraz działań z zakresu
Employer Brandingu.
● Wsparcie działu HR w obszarach: organizacji szkoleń, prezentacji firmowych, opieki nad
praktykantami/stażystami, CSR, EB.
● Zarządzanie służbową flotą samochodową w celu zapewnienia właściwego nadzoru nad
parkiem samochodowym firmy, w tym rozliczanie kosztów eksploatacji (sprawozdania
GUS) oraz planowanie i koordynowanie pracy kierowcy zakładu.

Wymagania:
● Wykształcenie wyższe.
● Zaawansowana znajomość języka angielskiego (C1 – min.).
● Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz
PowerPoint.
● Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i wielozadaniowość.
● Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.
● Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
● Stabilne zatrudnienie.
● Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
● Szkolenia wewnętrzne.
● Zgrany zespół.
● Pakiet świadczeń socjalnych.