Key Account Manager [POS]

2024-04-11 ID OFERTY: 947256

Twoje zadania

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych skierowana na zwiększenie liczby kluczowych klientów
  • Współpraca z działem obsługi klienta, działem księgowości oraz działem ryzyka
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku Firmy w relacjach z klientami i partnerami zewnętrznymi

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów z branży: standów POS lub opakowań, tektury (warunek konieczny)
  • Bardzo dobrej znajomości branży, rynku oraz produktów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawa jazdy kat. B
  • Zdolności negocjacyjnych oraz umiejętności wykorzystania technik sprzedaży
  • Otwartości na nowe doświadczenia i chęci do podejmowania nowych zadań

Co zapewniamy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Rozwój zawodowy i możliwość udziału w szkoleniach
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczanie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne Masz pytania? Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu: +48 65 525 90 58 lub +48 517 813 691

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność. Masz doświadczenie w branży opakowaniowej? Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim? Poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko