Automatyk

2024-04-11 ID OFERTY: 947255

Twoje zadania

  • Diagnozowanie i naprawa usterek oraz usuwanie awarii na maszynach przetwórczych, analizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie planu ich eliminacji
  • Diagnostyka elementów automatyki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz mechaniki
  • Uczestnictwo w modernizacjach, instalacjach i uruchamianiu nowych linii technologicznych
  • Określanie zapotrzebowania na elementy automatyki do zamówień z uwzględnieniem racjonalnego zarządzania zapasami
  • Dokumentowanie zdarzeń awaryjnych i planowanych w systemie komputerowym wspierającym pracę działu
  • Realizowanie zadań wynikających z planów prewencyjnych (przeglądy i konserwacja urządzeń)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechatronika lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Uprawnienia SEP GR1 (E i D), GR2 (E), GR3 (E), uprawienia na podesty ruchome przejezdne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia przy rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co zapewniamy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne

Masz pytania? Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu: +48 65 525 90 85 lub +48 885 994 587

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Automatyka to Twoja pasja? Masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko: