Asystent/ka z językiem niemieckim

2024-03-21 ID OFERTY: 942929

Dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów - firmy z kapitałem niemieckim, działającej w sektorze nieruchomości, poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent/ka z językiem niemieckim (wsparcie działu Administrowania Nieruchomościami)

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzenie umów i wszelkich zmian umownych w systemie (SAP, Yardi)
  • Dekretacja faktur kosztowych nieruchomości
  • Sporządzanie rocznych rozliczeń kosztów eksploatacyjnych
  • Archiwizacja dokumentów w formie elektronicznej
  • Wsparcie administracyjne Property Managera

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Analityczny umysł, dobra organizacja pracy, chęć do nauki
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z systemem SAP (i/lub Yardi, TriRiga)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • Zatrudnienie za pośrednictwem agencji HAYS na podstawie umowy cywilno-prawnej na okres min. 9 miesięcy z realną możliwością kontynuacji współpracy
  • Elastyczne godziny pracy (oczekiwana dostępność od poniedziałku do piątku: min. 30-35h)
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu kompetencji i doświadczenia
  • Świetnie skomunikowaną lokalizację, nowoczesne biuro w centrum Warszawy

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Śródmieście).