Asystent/ka z językiem niemieckim

#assistantwithgerman #jobwithgerman #supportwithgerman #realestatejobs #realestatewithgerman #sap
Dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów - firmy z kapitałem niemieckim, działającej w sektorze nieruchomości, poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent/ka z językiem niemieckim (wsparcie działu Administrowania Nieruchomościami)

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzenie umów i wszelkich zmian umownych w systemie (SAP, Yardi)
  • Dekretacja faktur kosztowych nieruchomości
  • Sporządzanie rocznych rozliczeń kosztów eksploatacyjnych
  • Archiwizacja dokumentów w formie elektronicznej
  • Wsparcie administracyjne Property Managera

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Analityczny umysł, dobra organizacja pracy, chęć do nauki
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z systemem SAP (i/lub Yardi, TriRiga)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • Zatrudnienie za pośrednictwem agencji HAYS na podstawie umowy cywilno-prawnej na okres min. 9 miesięcy z realną możliwością kontynuacji współpracy
  • Elastyczne godziny pracy (oczekiwana dostępność od poniedziałku do piątku: min. 30-35h)
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu kompetencji i doświadczenia
  • Świetnie skomunikowaną lokalizację, nowoczesne biuro w centrum Warszawy

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Śródmieście).

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Nieruchomości
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
Finanse i Księgowość
Nr ref.:
1184920
Data ważności
19 Jun 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Adriana Grzeszczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: +48 22 584 5650