Pracownik ds. montażu i demontażu linii produkcyjnych (k/m) - tylko nocne zmiany!

2024-04-16 ID OFERTY: 948680

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Vechty

Dla naszego klienta - renomowanego przedsiębiorstwa z branży produkcji żywności z okolic Vechty - poszukujemy od zaraz kliku pracowników (k/m) do demontażu i ponownego montażu linii produkcyjnych, aby umożliwić ich czyszczenie i zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności. Jeśli masz zamiłowanie do techniki i szukasz pracy, która wspiera Twoją naturę nocnego marka, to możesz być właściwą osobą do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

● Demontaż linii produkcyjnych przed zaplanowanym czyszczeniem
● Fachowy montaż linii produkcyjnych i przygotowanie do uruchomienia produkcji
● Kontrola i zapewnienie sprawności technicznej urządzeń
● Współpraca z zespołem ds. czyszczenia i kierownictwem produkcji, aby zagwarantować płynny przebieg procesów

Czego oczekujemy:

● Zdolności techniczne
● Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
● Gotowość do pracy wyłącznie w godzinach nocnych (21:00 - 5:00)
● Niezawodność, dokładność i umiejętność pracy zespołowej
● Wytrzymałość fizyczna
● Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana

Co oferujemy:

● Długoterminowe zatrudnienie
● Atrakcyjne wynagrodzenie wy wysokości 14,14 euro brutto/h oraz dodatki za pracę w nocy
● Zaangażowany i wspierający zespół, który ceni pozytywną atmosferę w pracy
● Możliwości dalszego kształcenia i rozwoju osobistego
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: bydgoszcz@cp-personal.com