Technolog procesu wtrysku / Specjalista procesu wtrysku, Niemcy

2024-04-16 ID OFERTY: 948673

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech i Holandii.

Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog procesu wtrysku / Inżynier procesu,

Miejsce pracy: Lahr, Niemcy

Zakres Obowiązków

  • Organizacja i optymalizacja procesu nadzór na przebiegiem produkcji

  • Kontrola jakości, kontrola ustawienia poszczególnych form, identyfikacja problemów

  • Dbanie o efektywność produkcji – wprowadzanie korekt w porozumieniu z dyrektorem technicznym

  • Nadzór nad pracą ustawiaczy i operatorów

  • Testy i wprowadzanie do produkcji nowych form

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika, technologa lub starszego ustawiacza w procesie wtrysku

  • Praktyczna znajomość procesu produkcji podłączanie, ustawianiu maszyn i korekty ustawień

  • Znajomość procesu obróbki tworzywa sztucznego

  • Znajomość budowy narzędzi i form wtryskowych

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie

  • Wynagrodzenie od 25 euro /h brutto (w zależności od doświadczenia),

  • Zorganizowane zakwaterowanie

Podsumowanie Oferty

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C. w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).