Operator produkcji l FRANCJA l Darmowe zakwaterowanie

2024-04-22 ID OFERTY: 949731

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator produkcji / fabrykacji, praca we Francji

Stanowisko pracy: Operator produkcji / fabrykacji, praca we Francji

W tej chwili posiadamy cztery wolne wakaty. Oferta skierowana również dla par.

Twój zakres obowiązków:

  • rozpakowywanie surowców i zaopatrywanie stanowiska w niezbędne materiały,

  • ważenie składników zgodnie z recepturami i harmonogramem produkcji,

  • monitorowanie procesu mieszania składników w ubijaczkach,

  • dostosowywanie urządzeń dozujących ciasto zgodnie z instrukcjami i monitorowanie masy formowanej,

  • zapewnienie dostaw ciasta do trzech linii piecowych,

  • ustawianie parametrów pieczenia zgodnie z danymi specyfikacji pieczenia i dostosowywanie parametrów  do wyników pieczenia(prędkości taśmy i nastawy temperatury),

  • przestrzeganie procedur pracy i standardów jakości (wypełnianie arkuszy samokontroli, zasad BHP),

  • informowanie kierownika liniowego o wszelkich wymaganiach dotyczących konserwacji naprawczej,

  • czyszczenie sprzętu i pomieszczeń zgodnie z planem czyszczenia (przestrzeganie protokołów czyszczenia).

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta,

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym,

  • sprawność fizyczna,

  • rzetelność przy wykonywaniu obowiązków,

  • prawo jazdy kat. B + własne auto na wyjazd.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,

  • stawka godzinowa: od 12.92 euro brutto,

  • dodatek +10%  końca misji wypłacanego na zakończenie kontraktu,

  • pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania,

  • zapewniamy i pokrywamy koszt transportu na kontrakt i z powrotem.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie doceniamy profesjonalizm, oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie pracy. Jeśli spełniasz nasze wymagania i masz chęci dołączenia do naszej załogi, nie zwlekaj - aplikuj już teraz!