Operator CNC w Chromalloy w Tilburgu

2024-04-22 ID OFERTY: 949730

Wynagrodzenie €19,08 za godzinę

Akceptowane języki Angielski

Branża Techniczna

Miejsce pracy Tilburg

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Chromalloy jest międzynarodową firmą technologiczną, specjalizującą się w innowacyjnych rozwiązaniach dla silników turbin gazowych. Chromalloy dostarcza rozwiązania mające na celu zmniejszenie kosztów produkcji i wydatków oraz wydłużenie żywotności silników dla producentów oryginalnego sprzętu, komercyjnych linii lotniczych, wojska oraz firm z branży naftowej, gazowej i energetycznej.

Jako Operator CNC będziesz odpowiedzialny za obróbkę metali na podstawie rysunków technicznych. Będziesz ustawiać i korygować maszyny, zmieniać narzędzia i sprawdzać jakość. Będziesz pracował jako operator CNC na stanowisku frezowania/toczenia lub szlifowania.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na zmiany od 06:00 do 14:30 i od 14:30 do 23:00. W jednym tygodniu będziesz pracował na porannej zmianie, a w drugim na wieczornej. Będziesz pracować od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach. Skorzystaj z szansy na zdobycie kontraktu w Chromalloy!

W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działalność. W stołówce możesz codziennie otrzymać darmowe świeże owoce i cieszyć się przerwą z kolegami. Po dłuższym czasie pracy otrzymasz odzież roboczą od Chromalloy. Dołącz do tego zespołu jako Operator CNC!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Praca na linii montażowej
Frezowanie/ toczenie CNC lub szlifowanie CNC
Obsługa maszyn
Zmiana narzędzi
Przygotowywanie zamówień
Sprawdzanie jakości
Dbanie o miejsce pracy

Wymagania
Być sprawnym fizycznie i silnym
Posiadać doświadczenie jako Operator CNC
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Gotowość do pracy w systemie zmianowym