Wydawca magazynowy

2024-03-28 ID OFERTY: 944801

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w spółce CANPACK Metal Closures Sp. z o.o w Tarnowie na stanowisku:

Główne obowiązki:

  • realizacja procesu przyjmowania i wydawania wyrobów gotowych, opakowań, złomu, odpadów, towarów, części zamiennych, materiałów i surowców oraz przesyłek kurierskich do magazynu zgodnie z przyjętymi zasadami i obowiązującymi instrukcjami dotyczącymi obrotu magazynowego,

  • prowadzenie transportu kołowego na terenie hal i terenów przyległych z wykorzystaniem wózków czołowych oraz wysokiego składowania typu reach-truck,

  • obsługa systemów SAP WM, SAP MM, terminali wózkowych

  • przestrzeganie terminów załadunków oraz dbanie o prawidłowy i estetyczny załadunek,

  • sprawdzanie zabezpieczenia ładunku oraz stanu technicznego środków transportu.

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie SAP R3,

  • dbanie o powierzony towar,

  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,

  • samodzielność i operatywność w działaniu,

  • gotowość do pracy w  w systemie zmianowym,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność oraz sumienność w wywiązywaniu się z powierzonych obowiązków,

  • mile widziane będą: doświadczenie zawodowe zdobyte na analogicznym stanowisku, znajomość systemu SAP R3.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,

  • konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • bogaty pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając przycisk „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.