Ustawiacz wtryskarek / Operator wtryskarek

2024-02-14 ID OFERTY: 935703

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS dla swego Klienta, będącego solidnym pracodawcą poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

    uruchamianie, nastawianie i monitoring pracy wtryskarki,
    zakładanie, zdejmowanie form,
    bieżąca obsługa maszyny i wybiórcza kontrola jakości,
    zaopatrywanie stanowiska pracy w niezbędne materiały,
    przekazywanie wykonanych partii do magazynu,
    współpraca z osobą prowadzącą zmianę.

Oczekiwania:

    doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą wtryskarek będzie preferowane,
    mile widziana będzie umiejętność nastawiania parametrów procesu wtrysku,
    chęć do rozwoju w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych,
    gotowość do pracy zmianowej - firma pracuje na 2 zmiany ale czasowo może być uruchamiana praca na 3 zmiany (poniedziałek-piątek).

Oferujemy:

    stałe i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
    dobre warunki finansowe - ustalane indywidualnie,
    wczasy pod gruszą, paczki świąteczne (2 x w roku),
    rozbudowany pakiet socjalny,
    parking,
    wzrost i rozwoju zawodowy, podnoszenie kwalifikacji,
    pomocnych przełożonych, stopniowe wdrożenie,
    dodatkowo Searchers oferuje program poleceń pracowniczych.

Niezależnie poszukujemy Brygadzisty działu wtryskarki.

W treści CV koniecznie należy dopisać;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr UWT/02/24 prowadzonym przez  SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Oferta pracy stałej. Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.