Ustawiacz Maszyn - pracownik produkcji

2024-04-05 ID OFERTY: 946047

W miejscowości Długa Kościelna poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Ustawiacza Mechanika

Zakres obowiązków:

  • Całościowy nadzór na stanem powierzonego parku maszynowego;

  • Utrzymanie ciągłości maszyn i innych urządzeń produkcyjnych;

  • Przygotowanie planu przeglądów, konserwacji i remontów maszyn;

  • Usuwanie bieżących awarii we współpracy z operatorami i pracownikami narzędziowni

  • Analizowanie przyczyn awarii i proponowanie rozwiązań w celu ich uniknięcia ( we współpracy z technologiem)

  • Zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploracyjnych do maszyn

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi dbałość o utrzymanie odpowiednich parametrów w maszynach nadzór nad jakością wytwarzanych detali

Oferta:

  • Umowę o pracę;

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Program poleceń pracowniczych.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP;

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;

  • Znajomość zagadnień z hydrauliki, elektrotechniki, pneumatyki i automatyki.

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.