Technik utrzymania ruchu

2024-04-16 ID OFERTY: 948640

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

 Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn w zakresie elektryki i automatyki
  • Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Obsługa i programowanie elementów układów automatyki
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Ścisła współpraca z działem produkcji
  • Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – elektryk, elektromechanik, elektronik
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Wiedza techniczna w zakresie urządzeń produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki
  • Biegłość w czytaniu schematów elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów prawa z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji elektroenergetycznych i energetycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • Kartę Multisport
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • Ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

Sektor: Produkcja przemysłowa

Zawód/Specjalizacja: Produkcja

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Etap kariery zawodowej: Pracownik fizyczny