Technik Utrzymania Ruchu

2024-04-02 ID OFERTY: 945204

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Pracownika Utrzymania Ruchu.

Jeśli masz smykałkę do naprawiania maszyn, nie czekaj - APLIKUJ!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
z Fordonu (Bydgoszcz) - 17 min
z Śródmieścia (Bydgoszcz) - 15 min
z Dobrcza - 30 min
z Torunia - 45 min
z Białych Błot - 20 min
z Solca Kujawskiego - 15 min

Zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii

  • Utrzymywanie odpowiedniej dokumentacji technicznej dotyczącej napraw i konserwacji

  • Wykonywanie usprawnień w celu poprawy efektywności maszyn

  • Nadzorowanie sprawności technicznej maszyn

  • Współpraca z zespołem

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki, konserwacji maszyn

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia SEP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dodatki świąteczne

  • Wiele benefitów m.in pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów

  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.