Technik utrzymania obiektu - mobilny na terenie śląska

2023-02-23 ID OFERTY: 832253

Poszukujemy Kandydata/-tkę na stanowisko: Technik utrzymania obiektu

Miejsce pracy: teren śląska

Główne zadania:

Przeprowadzanie diagnostyki i ocenianie stanu technicznego urządzeń ( przeglądy, konserwacje )

Rozwiązywanie problemów technicznych

Nadzór nad pracą serwisów zewnętrznych oraz realizacją PPM

Usuwanie bieżących usterek i awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń

Nasze wymagania:

Wykształcenie techniczne

Uprawnienia SEP grupy I – warunek konieczny, mile widziane grupy II

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej ( rysunki, schematy, instrukcje )

Znajomość obsługi komputera – pakiet Microsoft Office

Dobra organizacja pracy własnej

Prawo jazdy kat. B

Badania wysokościowe powyżej 3m

Oferujemy:

Stabilne warunki pracy w dużej organizacji

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Dofinansowanie do pakietu sportowo – rekreacyjnego

Program szkoleń

Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 510011968, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HRB Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HRB Sp. z o.o.. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Słonimskiego 1.