Technik mechanik

2024-04-25 ID OFERTY: 950833

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w ruchu i sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, przeprowadzanie napraw i konserwacji poszczególnych maszyn i urządzeń

  • wdrażanie i rozruch nowych maszyn i urządzeń

  • planowanie remontów

  • prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń

  • proponowanie i wdrażanie systemów usprawniających, związanych z efektywnością i obniżeniem kosztów procesu produkcji i eksploatacji maszyn i urządzeń

  • wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert zakupu części do maszyn i urządzeń oraz ich zamawianie

  • koordynacja serwisów zewnętrznych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • sprawna obsługa komputera

Wymagania stanowiska

  • przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • znajomość hydrauliki siłowej , automatyki i pneumatyki,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • dobra znajomość komputera i pakietów Office,

  • znajomość systemów SCADA,

  • znajomość zasad TPM,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • chęć do pracy,

  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

Oferujemy

  • umowa o pracę,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilność zatrudnienia,

  • pakiet medyczny LUXMED

  • system kafeteryjny

  • dofinansowanie do zimnych i gorących przekąsek i napojów

  • praca w systemie trzyzmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie