Szef Produkcji ds. cięcia papieru oraz kartonu

2024-02-14 ID OFERTY: 935630

Ogłoszenie o pracę

Stanowisko: Szef Produkcji ds. cięcia papieru oraz kartonu Lokalizacja: Warszawa Wynagrodzenie: 12 000 zł brutto + premia uznaniowa w wysokości 2000 zł Godziny pracy: II zmiany

Obowiązki:

  • Planowanie i nadzór nad bieżącą produkcją cięcia papieru oraz kartonu

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

  • Nadzór nad dokumentacją procesową i przestrzeganiem jej w podległym pionie

Wymagania:

  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji

  • Znajomość metod i technik produkcji

  • Zdolności organizacyjne

  • Doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji (niekoniecznie w branży poligraficznej)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe benefity takie jak Karta MultiSport, dodatki oraz stałe posiłki