Sprzedawca w piekarni-cukierni (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)

2024-04-10 ID OFERTY: 946928

Opis stanowiska

HRQ Ability to firma, której misją jest pośrednictwo w zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami, ułatwiając im dostęp do otwartego rynku pracy.

Dążymy do łączenia kandydatów z odpowiednimi pracodawcami, aby sprzyjać nawiązywaniu stabilnych i długotrwałych relacji zawodowych.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko

Sprzedawcy w piekarni-cukierni

Miejsce pracy: Kraków (dostępne różne lokalizacje)

Obowiązki:
- Sprzedaż towru (produkty pierkarnicze i cukiernicze)
- Dbania o jakość i wygląd ekspozycji
- Dbania o prządek w miejscu pracy
- Przyjmowanie dostaw

Wymagania stanowiska

- Dyspozycyjność
- Praca w systemie dwuzmianowy
- Dbanie o prządek w miejscu pracy oraz estetyczny wygląd towaru
- Stosowanie standardów obsługo klienta
- Praca w weekendy- wymiennie
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Posiadanie wyniku badań z Sanepidu ewentualnie, książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Praca w wymiarze pełnego etatu 8h
- Zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Premię kwartalna wypłacana od czwartego miesiąca pracy
- Premia za pracę w niedzielę
- Karta Multisport- od czwartego miesiąca pracy
- Opieka medyczna Lux med.- od czwartego miesiąca pracy
- Ubezpieczenie grupowe
- Mikołaj dla dzieci pracowników
- Premia za staż pracy
- Pakiet szkoleń-
- Dodatek świąteczny- Boże Narodzenie