Specjalista/Specjalistka ds. Uruchomień

2024-05-08 ID OFERTY: 952957

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Uruchomień

Twoje zadania:

  • podłączanie zasilania w pojeździe oraz kontrolę elektryczną pojazdu,

  • programowanie i kalibracja urządzeń elektronicznych silnika, skrzyni biegów i ogrzewania, klimatyzacji oraz innych podzespołów,

  • uruchamianie podzespołów w pojeździe,

  • uruchamianie systemów dodatkowych: monitoring, tablice kierunkowe, nagłośnienie.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe (elektryka, elektronika, mechatronika, automatyka),

  • doświadczenie na stanowisku technicznym w branży motoryzacyjnej, serwisie samochodowym lub doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętności związane z konfiguracją sieci ethernetowych, uruchomieniem monitoringu przemysłowego, urządzeń audio, GPS, GSM będą dodatkowym atutem,

  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00-14.00, 15.00-23.00).

Oferujemy:

  • premię roczną,

  • dofinansowanie wakacji,

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,

  • pracowniczy program emerytalny – dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,

  • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie,

  • karta sportowa – Multisport/Medicover Sport,

  • program poleceń pracowników – bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika),

  • parking dla pracowników,

  • przyzakładowy żłobek – zlokalizowany obok siedziby firmy.