Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju

2024-04-26 ID OFERTY: 951185

Główne obowiązki:

  • Monitorowanie stanu prawnego i wdrożonych standardów w obszarze zrównoważonego rozwoju oraz wdrażanie ich do dokumentacji systemowej.
  • Opracowywanie dokumentacji związanej z systemami zrównoważonego rozwoju.
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów i kontroli zewnętrznych związanych z obszarem zrównoważonego rozwoju.
  • Weryfikacja bilansów masy i prawidłowego wyliczania emisji GHG dla biomasy i biokomponentów.
  • Przygotowywanie sprawozdań z obszaru zrównoważonego rozwoju wynikających z przepisów prawnych oraz wymagań wdrożonych systemów.
  • Przygotowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu zrównoważonego rozwoju.
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych.
  • Współpraca z klientami w zakresie zrównoważonego rozwoju.
  • Nadzór nad statusem zrównoważenia dostarczanego surowca i biomasy.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, technologiczne, Inżynieria Procesowa.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość standardów z zakresu zrównoważonego rozwoju dla biopaliw i biokomponentów.
  • Znajomość wymagań prawnych z zakresu mechanizmu Narodowego Celu Wskaźnikowego.
  • Znajomość wymagań zrównoważonej produkcji rolnej oraz zrównoważonej produkcji biopaliw, systemów zarządzania.
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowiskach związanych ze zrównoważonym rozwojem.
  • Znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office (w tym programu Excel - bardzo dobra znajomość, Word, Power Point - min. dobra znajomość).
  • Prawo jazdy Kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność oraz umiejętność ustalania priorytetów.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz swoboda w nawiązywaniu relacji, komunikatywność.
  • Analityczne podejście do problemów.
  • Posiadanie kwalifikacji audytora wewnętrznego w obszarze zrównoważonego rozwoju będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Udział w szkoleniach i kursach.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, programu sportowego.

BZK i Wspólnicy Sp. z o. o. to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.in.: Bioagra S.A., Polskie Młyny Sp. z o. o., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o. o., Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: