Specjalista ds wsparcia administracyjnego

2023-04-13 ID OFERTY: 842325

Specjalista ds. wsparcia administracyjnego z j. niemieckim

Miejsce Pracy: Jawor

Zadania:

- prowadzenie terminarza przełożonego oraz działu,

- monitorowanie terminów realizacji zadań działu i wskaźników postępu projektu,

- czynny udział w spotkaniach, warsztatach, koordynacja wyjazdów na spotkania i szkolenia,

- tworzenie raportów ze spotkań – bieżące tłumaczenie spotkań,

- ewidencjonowanie korespondencji wydziałowej na podstawie uzgodnień z przełożonym i zespołem,

- organizacja podróży służbowych kierownika działu i zespołu,

- przygotowanie prezentacji w Power Point i raportów w Excel pod kierunkiem przełożonego  na potrzeby działu i spółki oraz komunikacji z partnerami

zewnętrznymi
- kompletowanie dokumentów na potrzeby przełożonego, zapewnienie obiegu dokumentów w ramach firmy, zbieranie podpisów pod umowami/dokumentami

działowymi,
- bieżąca obsługa działu oraz biura,

- inne zadania zlecone przez przełożonego oraz zespół

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (mile widziana także znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym),

-bardzo dobra znajomość tematyki dotyczącej zarządzania projektami biznesowymi,

- doświadczenie w pracy projektowej,

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych w tym urządzeń do telekonferencji, wielofunkcyjnych

- operatywność w działaniu,

- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, uważność,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel), MS Outlook

- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, uprzejmość

- wysoka kultura osobista i standardy etyczne

- dodatkowym atutem będzie znajomość branży automotive oraz przemysłu 4.0

Oferta:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia do naszego Klienta

- elastyczny czas pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

- benefity pracownicze

- możliwość rozwoju w prestiżowej firmie z branży motoryzacyjnej

- szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego