Specjalista ds. umawiania spotkań

2023-12-06 ID OFERTY: 918846

Cześć, poszukujesz interesującej pracy?
Czy lubisz komunikować się z przedsiębiorstwami?
Posiadasz dobre umiejętności interpersonalne lub chciałbyś je rozwijać?
Jeśli odpowiedziałeś tak x3, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Twój zakres obowiązków

-Telefoniczny kontakt z klientem - bez elementu sprzedaży
-Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
-Weryfikacja uzupełnionych formularzy przesłanych przez firmy
-Badanie potrzeb klientów B2B oraz B2C
-Współpraca przy ciekawych projektach

Nasze wymagania

-Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
-Dobra znajomość obsługi komputera
-Szybkie i stabilne łącze Internetowe
-Dobra dykcja
-Samodzielność w działaniu i nastawienie na cel
-Mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obsłudze klienta
-Mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy

-Gwarantowaną stawkę godzinową 29 zł brutto
-Dodatkowe premie miesięczne - nawet do 30%
-Statystyki premii widoczne na bieżąco online
-Pracę w stałych godzinach
-Bazę klientów zapewnianą przez firmę
-Praca na przejrzystym systemie obsługi call center vicidial
-Bieżące wsparcie doświadczonego Managera
-Firmowy laptop oraz słuchawki
-Szkolenie wstępne i projektowe
-Praca na pełen etat
-Płatną przerwę na 8,5h pracy otrzymujesz do godziny (55-60 minut) przerwy każdego dnia
-Rekrutacja 100% zdalna, bez konieczności wychodzenia z domu
-Elastyczny grafik pracy