Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

2023-09-08 ID OFERTY: 888115

Nasz klient to Polska firma produkująca ekologiczne rozwiązania dla domu i biznesu. Dołącz do organizacji, w której zastaniesz rodzinną atmosferę i otwartość na współpracę. Wyjątkowość tej oferty to także możliwość rozwoju w doświadczonym zespole i firmie o międzynarodowym zasięgu.

Poszukujemy praktyków handlu i sprzedażowych pasjonatów otwartych na wielokulturowość. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

- Realizacja planów sprzedażowych na wybranych rynkach zagranicznych.

- Aktywna obsługa klientów i pozyskiwanie partnerów biznesowych.

- Przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami.

- Utrzymywanie pozytywnych, trwałych relacji biznesowych z klientami.

Nasze wymagania:

- Swobodna komunikacja w języku angielskim, mile widziana znajomość innego języka obcego.

- Otwartość na partnerską pracę z klientami i współpracownikami.

- Umiejętności komunikacyjne i analityczne.

- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, perswazyjne i prezentacyjne.

- Gotowość do wyjazdów służbowych.

- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point.

To oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie, która stale się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku międzynarodowym.

- Motywujący system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premie).

- Możliwość udziału w szkoleniach i stała współpraca z doświadczonym zespołem.

- Niezbędne narzędzia pracy.

Dodatkowe benefity:

- Dofinansowanie zajęć sportowych.

- Prywatna opieka medyczna.

- Dofinansowanie szkoleń i kursów.

- Kawa / herbata.

- Parking dla pracowników.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: Pokaż e-mail. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: Pokaż e-mail

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. prosimy o dopisanie w CV oświadczenia/zaznaczenie właściwej zgody o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. przez okres najbliższych 2 lat. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: Pokaż e-mail.