Specjalista ds. rekrutacji

2024-04-16 ID OFERTY: 948685

Opis stanowiska

Poszukujemy nowych rekruterów do naszego biura!
Praca od zaraz!

Nasi rekruterzy zajmują się całym procesem rekrutacyjnym, od przygotowania rekrutacji, przez jej prowadzenie, przygotowanie dokumentów pracowniczych, a kończąc na bieżącej obsłudze administracyjnej pracownika.

Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres e-mail:
- dagmara@intemporis.net
W razie pytań proszę dzwonić:
- +48 794 444 290

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie ok. 5000

  • System prowizyjny

  • Przyjemne i elastyczne godziny pracy – 8-16

  • Dobra atmosfera w miejscu pracy

  • Dodatek do karty multisport

  • Praca biurowa

  • Darmowy parking przy biurze