Specjalista ds. Reklamacji

2024-04-22 ID OFERTY: 949837

Oferujemy:

  • wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników

  • wynagrodzenie stałe oraz premię miesięczną

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych od klientów

  • komunikacja z działami zaangażowanymi w analizę reklamacji oraz współpraca przy ustalaniu toku dalszego postępowania

  • kontakt z klientem w kwestii reklamacji

  • przygotowywanie korespondencji związanej z postępowaniem reklamacyjnym

  • udział w analizie zdarzeń jakościowych

  • nadzór nad terminowym rozpatrywaniem reklamacji

  • rozliczanie reklamacji wewnętrznych i reklamacji od Klientów

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących reklamacji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze administracji reklamacji lub obsługi klienta (warunek konieczny)

  • dobra znajomość procedur reklamacyjnych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • umiejętność organizacji pracy własnej