Specjalista ds. płac

2024-04-11 ID OFERTY: 947280

Dla jednego z naszych klientów, znanej i cenionej organizacji poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie 1-2 stałych klientów zewnętrznych. Proponowana jest duża elastyczność rozpoczęcia dnia pracy, 1 dzień pracy z biura oraz krótsze piątki.

Zakres obowiązków:
  • Naliczanie wynagrodzeń dla około 450-500 osób
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów
  • Naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności
  • Weryfikacja naliczeń czasu pracy
  • Obsługa umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Obsługa benefitów
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
Nasze wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość zasad przy zatrudnianiu cudzoziemców – będzie atutem
  • Znajomość systemu TETA, Płatnik – będzie atutem
To oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Praca hybrydowa (4 dni zdalnie)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Sodexo
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe płatne dni urlopowe
  • Elastyczność zatrudnienia

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.