Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży (z językiem niemieckim)

2024-02-22 ID OFERTY: 937228

Obecnie dla klienta z branny finansowej, poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży, który będzie wspierał naszych klientów mówiących po niemiecku.

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta przez telefon, e-mail i czat na żywo.
  • Zrozumienie potrzeb klientów i oferowanie rozwiązań oraz wsparcia.
  • Przetwarzanie zamówień, formularzy, wniosków i zapytań.
  • Prowadzenie rejestrów interakcji z klientami, transakcji, komentarzy i skarg.
  • Komunikacja i koordynacja z kolegami z pracy w razie potrzeby.
  • Zapewnienie satysfakcji klientów i profesjonalnej obsługi.
  • Napędzanie sprzedaży poprzez zaangażowanie klientów, sugestywną sprzedaż i dzielenie się wiedzą o produkcie.

Wymagania:

  • Biegłość w języku niemieckim i angielskim.
  • Udokumentowane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność wielozadaniowości, ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Wspierające środowisko pracy.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej