Specjalista ds. generowania leadów

2024-04-10 ID OFERTY: 946885

Twoja nowa firma

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. generowania leadów do Japońskiej firmy technologicznej zlokalizowanej w Warszawie. Nasz klient zajmuje się sprzedażą urządzeń i systemów IT na rynku polskim.

Twoja nowa rola

 Jako Specjalista ds. generowania leadów B2B będziesz odpowiedzialny/a za identyfikację i kwalifikację potencjalnych szans biznesowych.Twoim głównym cele będzie generowanie wartościowych leadów, które z dużym prawdopodobieństwem zamienią się w szanse sprzedażowe. Twoja rola będzie miała kluczowe znaczenie w poszerzaniu naszej bazy klientów i zwiększaniu przychodów.

Twój zakres obowiązków:

  • Generowanie leadów wykorzystując różne kanały.
  • Identyfikowanie docelowych firm i kluczowych decydentów.
  • Opracowanie i utrzymanie bazy danych potencjalnych klientów.
  • Inicjowanie kontaktu z potencjalnymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe i przedstawić produkty/usługi naszej firmy.
  • Prowadzenie rozmów, aby ocenić zainteresowanie i potencjał zakupowy klienta.
  • Wdrożenie strategi pielęgnowania leadów, aby budować i utrzymywać relacje z potencjalnymi klientami w miarę upływu czasu.
  • Dostarczanie odpowiednich informacji i treści, które edukują i wpływają na potencjalnych klientów w procesie podejmowania decyzji.
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży, aby zapewnić płynne przekazywanie potencjalnych klientów.
  • Wykorzystywanie firmowego CRM i innych narzędzi do śledzenia działań związanych z pozyskiwaniem potencjalnych klientów i prowadzenia dokładnych rejestrów interakcji.
  • Regularne generowanie raportów dotyczących wskaźników generowania leadów, współczynników konwersji i ogólnej wydajności.
  • Identyfikowanie trendów i obszarów wymagających poprawy.

Twoje doświadczenie i umiejętności

• Doświadczenie zawodowe jako Specjalista ds. generowania leadów B2B lub na podobnym stanowisku w IT/AV.
• Zrozumienie procesów sprzedaży B2B i strategii generowania leadów.
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne wraz ze zdolnością do angażowania się i budowania relacji z potencjalnymi klientami.
• Biegłość w korzystaniu z oprogramowania CRM i narzędzi do zarządzania leadami.
• Nastawienie na wyniki, z udokumentowanymi osiągnięciami.
• Umiejętność samodzielnej pracy, ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania pracą w czasie.
• Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

Co możemy oferować?

Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnej korporacji.
Benefity takie jak:
  • Szkolenia z zakresu produktów IT
  • Elastyczny model pracy
  • Prywatna opieka zdrowotna w LuxMed
  • Karta Multisport
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Platforma e-learningowa do nauki języków obcych
  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Szybki proces rekrutacyjny online
  • Program poleceń pracowniczych
  • Premia roczna

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.