Specjalista ds. Części Zamiennych

2024-05-08 ID OFERTY: 953079

Jako Specjalista ds. Części Zamiennych będziesz kluczową postacią w naszym zespole, odpowiedzialną za zarządzanie zapasami, procesy zamówień oraz dystrybucję części zamiennych. Twoim zadaniem będzie zapewnienie, aby wszystkie operacje związane z częściami zamiennymi przebiegały płynnie i efektywnie. Sprzedaż i doradztwo w zakresie części zamiennych dla klientów zewnętrznych oraz naszych serwisów zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne i handlowe.

Zakres obowiązków
 • Zarządzanie zapasami części zamiennych, w tym monitorowanie poziomów zapasów i przewidywanie potrzeb.
 • Składanie i przetwarzanie zamówień na części zamienne oraz ich terminowa realizacja.
 • Współpraca z dostawcami w celu negocjowania cen, terminów dostaw i warunków zakupu.
 • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami i dostawcami.
 • Ścisła współpraca z działem serwisu w celu zapewnienia dostępności niezbędnych części.
 • Monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych produktów i rozwiązań.

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne lub logistyczne.
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży części zamiennych lub logistyce.
 • Znajomość branży paliwowej będzie dodatkowym atutem.
 • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.
 • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
 • Znajomość programów magazynowych i pakietu MS Office.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
 • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
 • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
 •  Pracę w dynamicznym zespole pełnym pasji i zaangażowania