Specjalista ds. Administracji

2024-03-02 ID OFERTY: 938937

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.

Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: zdalnie / Warszawa

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca: współpraca długofalowa

Stawka: 65 - 75 PLN/h netto + VAT

Godziny pracy: elastyczne

Praca zdalna: 100%

Obowiązki:

  • Zadania administracyjne
  • Zarządzanie sprawami kontrahentów w imieniu Menedżerów.
  • Zarządzanie nowymi i odchodzącymi Kontraktorami (sprzęt IT, karty wstępu)
  • Kontakt z dostawcami (wyjaśnianie nieprawidłowości, dostęp do informacji w celu wdrożenia itp.)
  • Wsparcie dokumentacji.
  • Archiwizacja dokumentów, tworzenie zleceń finansowych
  • Proaktywne podejście do planowanych i wdrażanych zmian w procesach.
  • Współpraca z Dostawcami w imieniu menadżerów w indywidualnych sprawach dotyczących poszczególnych Kontrahentów.

Co otrzymasz:

  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe
  • + 2 lata doświadczenia jako Specjalista ds.Administracji/ Personal Assistant/Asystentka Działu
  • Angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Google Tools, EXCEL –np. tabele przestawne) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Otwartość na ludzi i współpracę z nimi
  • Asertywność
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Samodzielność
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywna postawa i inicjatywa
  • Umiejętności analityczne i szybkiego przyswajania zagadnień finansowych
  • Umiejętność kierowania mniejszymi projektami

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361