Spawacz metodą TIG

2024-05-09 ID OFERTY: 953251

Renomowane marki branży motoryzacyjnej czekają na doświadczonego spawacza! Jeśli posiadasz uprawnienia w spawaniu metodą TIG bądź chcesz je zdobyć, mamy dla Ciebie ofertę pracy.

Dofinansujemy kurs doszkalający - zdobycia uprawnień spawania metodą TIG

Gdzie? Wiechlice koło Szprotawy  - w nowo powstałej fabryce.

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "spawacz" pod numer 609 533 003, a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, i inne świadczenia)

  • wynagrodzenie 6500 brutto miesięcznie

  • 10% premii od wynagrodzenia podstawowego (650 zł brutto/miesiąc) za osiągniecie wskaźników jakościowych i wydajnościowych

  • dodatek 20% za prace w godzinach nocnych

  • praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (obecnie tylko 1 zmiana 6.00-14.00)

  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • kontrola jakości spoin w płytach podłogowych

  • naprawa spoin nieprawidłowo wykonanych

  • szkolenie nowozatrudnionych pracowników

oczekujemy

  • uprawnienia do spawania metodą TIG

  • umiejętność spawania metodą TIG (aluminium)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dużym atutem

  • znajomości j. polskiego

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia