SPAWACZ MAG KONSTRUKCJI STALOWYCH

2024-03-27 ID OFERTY: 944264

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Zadania:

  • Przygotowanie elementów wież dla znanego producenta dźwigów i pojazdów specjalnych

  • Spawanie w różnych pozycjach

  • Prace według planów i rysunków technicznych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MAG

  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

  • Aktualne certyfikaty

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13-17 euro brutto/godzinę

  • Dieta 40-55 euro netto/za każdy przepracowany dzień

  • Możliwość nadgodzin

  • Możliwość zaliczek

  • Zakwaterowanie organizuje pracodawca, opłaca pracownik

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 504906510, 518089049 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 Listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).