Sortowacz - praca od zaraz

2024-04-15 ID OFERTY: 948335

"EZT" o firma, która na rynku istnieje od ponad 30 lat. Aktualnie poszukujemy osób na sortownię w Gliwicach.

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością dlatego do kontaktu zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Praca zarówno dla osób z orzeczeniem jak i bez orzeczenia

Zakres obowiązków:

sortowanie surowców wtórnych (suchych)
praca przy taśmie na hali
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym na dłuższy okres
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres
przeszkolenie
odzież ochronną
dobre warunki sanitarne (szatanie, prysznice)
pracę na dwie dogodne zmiany
w przypadku osób bez orzeczenia 3 zmiany
po okresie próbnym umowa o pracę
możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
pracę w miłej atmosferze
możliwość częściowego zwrotu kosztów dojazdu własnym autem dla osoby z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności.

Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, szukasz stabilnego zatrudnienia na dłuższy okres? Zgłoś się do nas. Jeśli nie posiadasz doświadczenia na w/w stanowisku - nie martw się. Zapewniamy solidne przeszkolenie.
Pracując u nas osoby z orzeczeniem stopień umiarkowany lub znaczny mają oczywiści prawo do

- pracy po 7 h dziennie
- dodatkowego urlopu w wymiarze 10 dni roboczych po przepracowaniu roku
- możliwości dofinansowań do leków, rehabilitacji, wypoczynku

Zapraszam do kontaktu: 723 -700 420 lub sms o treści "sortowacz Glwice"

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.